Máte otázky? Potřebujete bezplatnou konzultaci?
Můžete mi (i o víkendech) zavolat na číslo
725 508 815.

Zastupování poškozených osob při uplatňování jejich nároků na náhradu škody

Naše právní služby nám klienti hradí formou podílové odměny, která činí pouze 6 – 8 % z částek, které pro ně získáme. Tato podílová odměna je ve srovnání s konkurencí jednoznačně nejnižší, a to proto, že jednáte přímo s advokátem, a nemusíte tak zbytečně platit služby zprostředkovatelů, kterých je na internetu velké množství.

Nic předem nám nehradíte. Podílová odměna je splatná až poté, co máte peníze od pojišťovny či viníka dopravní nehody přímo na svém bankovním účtu. Pokud bychom pro Vás žádné odškodnění nezískali, pak nám samozřejmě nic nehradíte.

Ať už jste utrpěli při dopravní nehodě nemajetkovou nebo majetkovou újmu, pomůžeme Vám. Kdykoliv nám zavolejte na telefonní číslo 725 508 815 nebo napište e-mail na adresu petr.jebas@zelenaridicum.cz, rádi zodpovíme všechny Vaše otázky.

Zastupování osob, proti kterým je vedeno trestní či přestupkové řízení

Ceny našich právních služeb týkajících se zastupování v trestním či přestupkovém řízení jsou smluvní. Pokud máte jakýkoliv problém spadající do oblasti námi poskytovaných právních služeb, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na telefonním čísle 725 508 815 nebo prostřednictvím e-mailové adresy petr.jebas@zelenaridicum.cz. Na Vaše dotazy odpovíme buď přímo, nebo si s Vámi sjednáme osobní schůzku. Telefonické i osobní konzultace jsou samozřejmě zdarma. Během konzultací se seznámíme s Vaším problémem, navrhneme Vám možnosti jeho řešení a současně Vás seznámíme s tím, jakého výsledku pro Vás můžeme dosáhnout. Následně se sami rozhodnete, zda služeb naší advokátní kanceláře využijete či nikoliv. Pokud se rozhodnete pro využití našich služeb, dohodneme se s Vámi na naší odměně, jejíž výše bude záviset na druhu poskytované služby a složitosti případu.